Telegram o... przyszłości

Paweł Osikowski


_telegram Niby już jesień, dni zadumy nad przemijaniem, tymczasem ja chciałbym dziś Państwu - Drodzy Czytelnicy - mówić o... świetlanej przyszłości. Wszak nadszedł czas na zmiany! Mam głębokie przekonanie, że na dobre zmiany, na ucieczkę do przodu, w nowe formy wzajemnej komunikacji, dzielenia się Dobrą Nowiną, łowienia dla naszej Wspólnoty we Francji kolejnych pokoleń „Wielkiej (duchem i myślą) Emigracji”.
Dlatego - z marszu, praktycznie od jutra, bez fajerwerków, ale i oglądania się na przeciwności, wkroczymy w zupełnie Nową Epokę Głosu Katolickiego i wyrastającej z niego nowej... latorośli i nowoczesnej, jakości medialno-społecznościowej, jaką stanowić będzie nasz portal internetowy „polskiFr”. To wielkie strategiczne i organizacyjne przedsięwzięcie ma objąć swoją wszechstronną ofertą wszystkie pokolenia i wszystkie środowiska naszych Rodaków rozsianych we Francji i europejskim sąsiedztwie. Natomiast „papierowy” Głos Katolicki - stanowiący integralną część tego projektu, którego tygodnikowy numer pojawia się dzisiaj ostatni raz, powróci do swoich Czytelników już w listopadzie, jako... „monograficzny” miesięcznik - w nowej odsłonie graficznej, w nowocześniejszej formule wydawniczej. Jego pierwszym leitmotiwem będzie oczywiście... Niepodległość i tematyka z wolnością się wiążąca.
Drodzy Czytelnicy, dziękując Państwu za dotychczasowe wierne trwanie przy „Głosie” (w moim towarzystwie od 28 lat), czekamy na Was od października na portalu internetowym polskiFr i w naszym miesięczniku. Paweł Osikowski


Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Szukam Pracy

  • 5/09i Cherche du travail pour garde personne âgée la journée et la nuit. J'ai fait...
  • 4/09i Femme moldave parlant Français et Russe cherche à garder des personnes agés la...

2 ogłoszenia

Oferty Pracy

  • R318i Pour rester la nuit avec notre mère très âgée, nous cherchons une auxiliaire de...
  • R6/08i Assiociation Concorde poszukuje pani do pracy na stanowisku: pomoc...
  • R 319i Recherche personne parlant français, pour 3h de ménage de préférence le...

6 ogłoszeń

Wynajem Mieszkania

  • 9/09i Do wynajęcia - od 1.X.2018 - studette w III zonie. Przystępna cena. T. 01 48 81...

1 ogłoszenie

Usługi

  • 2/09i Poprowadzę księgowość, sekretariat, deklaracje podatkowe i socjalne itp...

1 ogłoszenie

Inne

  • 9/07 Un couple polonais - Catholiques pratiquants (BAC spécialité jardinage) recherche...

1 ogłoszenie


Aktualizacja ogłoszeń za