Telegram o... przyszłości

Paweł Osikowski


_telegram Niby już jesień, dni zadumy nad przemijaniem, tymczasem ja chciałbym dziś Państwu - Drodzy Czytelnicy - mówić o... świetlanej przyszłości. Wszak nadszedł czas na zmiany! Mam głębokie przekonanie, że na dobre zmiany, na ucieczkę do przodu, w nowe formy wzajemnej komunikacji, dzielenia się Dobrą Nowiną, łowienia dla naszej Wspólnoty we Francji kolejnych pokoleń „Wielkiej (duchem i myślą) Emigracji”.
Dlatego - z marszu, praktycznie od jutra, bez fajerwerków, ale i oglądania się na przeciwności, wkroczymy w zupełnie Nową Epokę Głosu Katolickiego i wyrastającej z niego nowej... latorośli i nowoczesnej, jakości medialno-społecznościowej, jaką stanowić będzie nasz portal internetowy „polskiFr”. To wielkie strategiczne i organizacyjne przedsięwzięcie ma objąć swoją wszechstronną ofertą wszystkie pokolenia i wszystkie środowiska naszych Rodaków rozsianych we Francji i europejskim sąsiedztwie. Natomiast „papierowy” Głos Katolicki - stanowiący integralną część tego projektu, którego tygodnikowy numer pojawia się dzisiaj ostatni raz, powróci do swoich Czytelników już w listopadzie, jako... „monograficzny” miesięcznik - w nowej odsłonie graficznej, w nowocześniejszej formule wydawniczej. Jego pierwszym leitmotiwem będzie oczywiście... Niepodległość i tematyka z wolnością się wiążąca.
Drodzy Czytelnicy, dziękując Państwu za dotychczasowe wierne trwanie przy „Głosie” (w moim towarzystwie od 28 lat), czekamy na Was od października na portalu internetowym polskiFr i w naszym miesięczniku. Paweł Osikowski


Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Szukam Pracy

  • 02/11 i Szukam prac wykończeniowych w budownictwie i remontach: - malowanie, -...
  • 04/11**i Kobieta szuka pracy przy starszych osobach. Tel. 06 82 13 54 87
  • 06/11**i Une femme sérieuse, dynamique, sociable, parlant français, russe et moldave,...

6 ogłoszeń

Wynajem Mieszkania

  • 07/10**i Do wynajęcia - od 7 listopada - kompletnie umeblowane studio. M° St Denis...
  • 13/12 i Lourdes centrum. 7 minut od dworca SNCF i 7 min. pieszo od Sanktuarium. Do...

2 ogłoszenia

Usługi

  • Naprawa komputerów, instalowanie programów, wymiana podzespołów T. 06 98 42 59 75

1 ogłoszenie

Dam pracę

  • R 331* i Nous cherchons une personne de confiance et expérimentée pour s’occuper de...

1 ogłoszenie


Aktualizacja ogłoszeń za