Telegram o... przyszłości

Paweł Osikowski


_telegram Niby już jesień, dni zadumy nad przemijaniem, tymczasem ja chciałbym dziś Państwu - Drodzy Czytelnicy - mówić o... świetlanej przyszłości. Wszak nadszedł czas na zmiany! Mam głębokie przekonanie, że na dobre zmiany, na ucieczkę do przodu, w nowe formy wzajemnej komunikacji, dzielenia się Dobrą Nowiną, łowienia dla naszej Wspólnoty we Francji kolejnych pokoleń „Wielkiej (duchem i myślą) Emigracji”.
Dlatego - z marszu, praktycznie od jutra, bez fajerwerków, ale i oglądania się na przeciwności, wkroczymy w zupełnie Nową Epokę Głosu Katolickiego i wyrastającej z niego nowej... latorośli i nowoczesnej, jakości medialno-społecznościowej, jaką stanowić będzie nasz portal internetowy „polskiFr”. To wielkie strategiczne i organizacyjne przedsięwzięcie ma objąć swoją wszechstronną ofertą wszystkie pokolenia i wszystkie środowiska naszych Rodaków rozsianych we Francji i europejskim sąsiedztwie. Natomiast „papierowy” Głos Katolicki - stanowiący integralną część tego projektu, którego tygodnikowy numer pojawia się dzisiaj ostatni raz, powróci do swoich Czytelników już w listopadzie, jako... „monograficzny” miesięcznik - w nowej odsłonie graficznej, w nowocześniejszej formule wydawniczej. Jego pierwszym leitmotiwem będzie oczywiście... Niepodległość i tematyka z wolnością się wiążąca.
Drodzy Czytelnicy, dziękując Państwu za dotychczasowe wierne trwanie przy „Głosie” (w moim towarzystwie od 28 lat), czekamy na Was od października na portalu internetowym polskiFr i w naszym miesięczniku. Paweł Osikowski


Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Szukam Pracy

  • 6/03*i Jeune femme Polonaise sérieuse avec des références, cherche des heures ménage,...
  • 2/03**i Auxiliaire de vie sérieuse (références) cherche garde personnes âgées jour...
  • 5/04.c Paris et Île-de-France: Une femme sérieuse rigoureuse et compétente cherche...

4 ogłoszenia

Wynajem Mieszkania

  • 5/04.c Wynajmę studio w Paryżu w XX dzielnicy; 22 m2, mieszkanie umeblowane, z osobną...

1 ogłoszenie

Usługi

  • Naprawa komputerów, instalowanie programów, wymiana podzespołówT. 06 98 42 59 75

1 ogłoszenie


Aktualizacja ogłoszeń za